fbpx

Dominique

Operations Manager

Proactieve intrapreuneur met problem-solving attitude. De laatste 15 jaar heb ik ervaring opgebouwd in het actief ondersteunen van ondernemers aan de hand van1 op 1 contacten, het opzetten van allerlei lerende netwerken en trajecten en het organiseren van events, infosessies, etc. Het is daarbij ook belangrijk deuren te kunnen openen door terug te vallen op een netwerk van mensen en organisaties. Ik ben een goede luisteraar met een sterk besef van de wensen en noden van anderen. Het geeft me energie te weten dat ik mensen heb geholpen en de juiste connecties heb gelegd. Ik heb leren teams aansturen met aandacht voor het opzetten van een duidelijke structuur en werkwijze. Mensen samenbrengen, naar een gedragen resultaat brengen en soms de oogkleppen verwijderen door out of the box te denken. Tot slot stond ook het uitwerken, opzetten en opvolgen van subsidieprojecten centraal in mijn loopbaan.

Ghent
Beschikbaar vanaf: 30 november 2023
5 day(s)/per week
Own car
Homework
Weekend Work
Evening Work

Skills

Core management tasksLeadershipOrganizationProblem SolvingProcess ChangeStrategizingAccuracyPunctualOffice 365CommunicationsContent Writing / Content MarketingContent Writing/ Content MarketingExternal CommunicationsInternal CommunicationsMarketing CommunicationsOnline CommunicationsDrafting Communication PlanProject PlanningAccount ManagementAdministrationAcquiring CustomersTracking CustomersPartner SearchSales TechniquesFinanciële Rapportering

GIGHOUSE opinion

GIGHOUSE-Score:

Meet Dominique from Ghent, heeft reeds 12 jaar ervaring in Projectmanagement.

Dominique is een Intrapreneur in hart en nieren en doet dit met veel passie. Ze is een sympathieke dame die commercieel en communicatief is aangelegd. Ze is een echte multitasker en sterk in het structuur brengen van chaos.

 

| Good to know:

👌🏻 Master na master Diplomatie en Internationale Betrekkingen | Licentiaat Economische Wetenschappen

👌🏻 Kennis van Outlook, Excel, Word, Powerpoint, CRM

 

| Dominique in brief:

🤝 + 12 jaar ervaring

🔎 zoekt opdrachten als Accountmanager, Projectmanager, Eventmanager

🌍 Nl, Fr, Eng (zeer goed) De (basis)

❤️ Strongest assets:

  • Pragmatisch & organisatorisch
  • Kan zich snel inwerken en snel inzicht krijgen van de noden van de klant/bedrijven
  • Kan gemakkelijk nieuwe connecties leggen

| Experiences:

Dominique werkte 6 jaar voor VOKA als Project Coördinator.

VOKA is een werkgeversorganisatie dat gespecialiseerd in het ondersteunen van bedrijven, voornamelijk start-ups, scale-ups en kmo’s.

Bij VOKA was ze verantwoordelijk voor het commerciële en administratieve luik.

 

klantenbezoeken bij bedrijven: luisteren naar en begrijpen van hun business en uitdagingen, hen verder helpen door hen in contact te brengen met de juiste mensen of warm te maken voor juiste begeleidingsprogramma.

creëren, opzetten en organiseren van lerende netwerken, training programma's, inspiratie en andere evenementen: ontwikkeling en planning, communicatie, verkoop, operationele en financiële opvolging

subsidies aanvragen en opvolgen

opbouwen van een netwerk van ondernemers en verschillende (internationale) stakeholders

 

De laatste 7 jaar werkte ze voor Vlaamse Confederatie Bouw:

  • aansturen van een team dat subsidieprojecten opvolgt
  • job interviews, opvolgen van vooruitgang en evaluaties
  • budgetten, kpi’s en planning projectteam
  • het opzetten en uitbouwen van een duurzame samenwerking met overheden, onderzoeksinstellingen, scholen, etc.

Interested in this profile?

Interested in this profile?













      I would like to be notified of communications about events, application tips, contests, surveys, etc....

      0036N00000LC23rQAD Dominique