5 years B2C sales automotive, 15 years B2C sales automotive, 7 years start-up of online activities, Education in Dutch, Primary studies in French, High school in English, Military service in Germany. Lived 6 months in the U.S. (Columbus, OH) Open for any opportunity where I can bring added value.
|
Asse |
|
Beschikbaar vanaf: 26 januari 2023 |
|
4 day(s)/per week |
Own car | |
Homework | |
Weekend Work | |
Evening Work |
Guy de strikken drager is een vriendelijke man uit Asse met een zeer goed gevoel voor humor. Zeer commercieel aangelegd, vriendelijk en heel veel ervaring.
Als freelance Sales & Marketing Manager ondersteunt hij bedrijven binnen dit domein. Daarnaast staat hij ook open voor opdrachten als Coach/Trainer om bij bedrijven trainingen te geven of persoonlijke coaching.
| Good to know:
👌🏻 BBA Economische Wetenschappen
👌🏻 Drietalig FR, NL, ENG
👌🏻 Google Online Marketing Certificaat
| Guy in't kort:
🤝 +/- 20 years of experience
🔎 zoekt opdrachten in Sales & Marketing
🌍 NL, FR, ENg (perfect) + DE (goed)
❤️ Strongest assets:
· Kan met iedereen overweg, out-of-the-box denker
· It/digital minded
· Sterk in sales, heeft ook een groot netwerk
| Competencies?
- Job content | Guy startte zijn carrière als zelfstandige in ’98 als Marketing + Communications Consultant waar hij zeer veel online projecten heeft gedaan. Hij heeft bijvoorbeeld het begin van “Immoweb” mee opgezet in de jaren ’90.
Voornaamste ervaring?
- 11 jaar voor Mercedes-Benz Belgium gewerkt als Sales Manager.
Hij beheerde een klantenportefeuille van ongeveer 700 000 klanten. De laatste 3 jaar bij Mercedes-Benz leidde hij een team van 7 salesmedewerkers en was hij verantwoordelijk voor de coaching, sales, fleet en people management.
- 4 jaar bij Jean-Michel Martin Group:
In 2019 werd hij zelf door Jean-Michel benaderd om voor hem te komen werken waar hij 4 jaar Fleet Manager was.
Rol: Acquisitie van nieuwe business & ontwikkeling van de bestaande portefeuille.
- Trainer-Coach: in de loop der jaren heeft hij verschillende trainingen gegeven en syllabussen geschreven over sales en prospectie.
- Sector | Heeft voornamelijk ervaring in de automotive sector maar staat open voor alle sectoren.