Ik ben gek op taal, daarom ben ik ook mijn bedrijf de Wondere Woorden Wereld gestart. Als vertaler en copywriter kan ik mijn creatief ei kwijt. Verder help ik graag mensen, daarom heb ik altijd in ondersteunende functies gewerkt, o.a. vaak in personeelszaken en payroll. Ik hou van orde, werk nauwkeurig en ben discreet. Momenteel ben ik 2 a 3 dagen per week beschikbaar. Zowel voor schrijf-en vertaalopdrachten als voor payroll werk.
|
Gand |
|
Disponible à partir du : 1er janvier 1700 |
|
3 jour(s)/semaine |
Voiture personnelle | |
Travail à domicile | |
Travail le week-end | |
Travail du soir |
Reitske is zowel sterk in la masse salariale administratie als copywriting. Payroll behoorde steeds bij haar takenpakket toen ze vast in loondienst werkte. Copywriting was altijd een passie dat ze deed in bijberoep. Sinds 2021 is ze gestart als fulltime freelancer en zoekt ze in beide niche's, opdrachten want ze doet beiden even graag. Reitske heeft enkele vaste klanten in portefeuille waar ze ad-hoc voor werkt, voornamelijk in de non-profit sector.
| Bon à savoir :
👌🏻 Perfect 4 talig (NL, FR, ENG, SP), doet ook vertalingen
👌🏻 Master Vertalen Engels-Spaans
👌🏻 Connaissance de SAP
| Reitske in't kort:
🤝 +/- 13 jaar ervaring
🔎 zoekt opdrachten in payroll en copywriting
❤️ Heeft een hart voor de non-profit en sociale sector
| Compétences ?
- Contenu de l'emploi Relevante ervaring voor Payroll:
Reitske startte haar loopbaan bij Eandis als Administratief Bediende, daar was ze voornamelijk verantwoordelijk voor de input van data in SAP. Ze werkte 2 jaar voor Oxfam waar er toen nog geen HR afdeling was. Daar was ze verantwoordelijk voor administratie, payroll en uur registraties, etc.
Doorheen heel haar loopbaan was payroll en personeelsadministratie, onderdeel van haar takenpakket. Dit telkens in samenwerking met een sociaal secretariaat.
Ze heeft ervaring in: PC.337 en PC.310 | Sociaal secretariaat: SD Worx, Securex
Relevante ervaring in Copy:
- Magazine voor Oxfam
- Blogs
- Artikelen
- Duurzaamheidsrapport over bananen voor Agrofair
- Nieuwsbrieven
Heeft minder ervaring in het commerciële maar wil dit zeker graag doen.
- Secteur Ervaring in non-profit, financiële sector. Staat open voor andere sectoren ook.