Vicky

Talent Acquisition Specialist | HR Business Partner | HR Officer

Winch

Available now, 5 days a week

€72.5/ uur

10+ years of experience in HR

Experience in Sector:

  • Recruitment
  • Cosmetics
  • Security

Skills

HR projectsPersoneelsontwikkelingVerzuimproceduresEmployer BrandingAdministratieve HRPersonnel AdministrationHuman ResourcesRecruitmentStaffing ServicesAdministrationHR

Training

Staffing

AP Hogeschool Antwerpen - (2011-2014)

More courses

Languages


Previous freelance projects

Recruiter

- (2021)

Recruitmentopdrachten met een extra toegevoegde waarde

HR Business Partner

- (2014-2021)

Verantwoordelijk voor sourcing en administratieve ondersteuning

More projects

Vicky startte haar loopbaan in 2014 in de uitzendsector als consulent. In deze rol combineerde ze sourcing met administratieve ondersteuning. Door de jaren heen heeft ze zich vooral gespecialiseerd in recruitment, waarbij ze ook enkele nevenopdrachten uitvoerde rond de optimalisatie en integratie van HR-processen.

Sinds oktober 2021 werkt Vicky als freelancer, met een focus op recruitmentopdrachten waarin ze echt een meerwaarde kan bieden. Voor de toekomst ambieert ze een bredere, meer generalistische HR-rol.

Haar huidige opdracht als HR-officer loopt bijna ten einde, waardoor ze binnenkort beschikbaar is. Ze is op zoek naar een nieuwe uitdaging, bij voorkeur in payroll, om haar kennis op dit gebied verder uit te breiden. Dit sluit naadloos aan bij haar ambitie om later een meer allround HR-functie te vervullen.

Maak kennis met Vicky uit Lier. Vicky begon haar carrière in de uitzendsector in 2014 als consulent, waarbij ze zowel verantwoordelijk was voor sourcing als voor administratieve ondersteuning. In de loop der jaren heeft ze vooral ruime ervaring opgedaan binnen recruitment, aangevuld met enkele nevenopdrachten gericht op de optimalisatie en integratie van HR-processen. Sinds oktober 2021 werkt Vicky als freelancer en richt ze zich op recruitmentopdrachten met een extra toegevoegde waarde. In de toekomst zou ze graag een bredere, meer generalistische rol willen vervullen.

  • Harde werker
  • Proactive

Wil je kennismaken met Vicky?

Antwerp 0036N00000r5vhkQAA